Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASIGURARE ACCIDENTE PERSONAL ANGAJAT - GRUP FORTE
- Număr anunț
- DA41092334
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- CONSENS ASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 29456073)
- Cod CPV
- 66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.744 RON
- Valoare atribuită
- 48.744 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:54
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.744 RON
din 48.744 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro