Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie Septembrie

Număr anunț
DA41092312
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.278,23 RON
Valoare atribuită
3.278,23 RON
Data publicării
02.09.2026 08:53
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.278,23 RON

din 3.278,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.