Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADAPTOR TEAVA AER FM08LCF+01270800
- Număr anunț
- DA41091766
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- IRENIS INVEST SRL (CUI RO23286409)
- Cod CPV
- 42677000-2 · Piese pentru unelte pneumatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,30 RON
- Valoare atribuită
- 165,30 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:05
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165,30 RON
din 165,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro