Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparație ușă de garaj secțională

Număr anunț
DA41092555
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
Furnizor / câștigător
NEW D.Y.S WORKS S.R.L. (CUI RO38925241)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
02.09.2026 09:07
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.