Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie Tehnica Periodica Opel Kombo 2019

Număr anunț
DA41076567
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
CARTEAM SRL (CUI RO14419646)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,42 RON
Valoare atribuită
169,42 RON
Data publicării
31.08.2026 11:39
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,42 RON

din 169,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.