Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEMAROR EM 63A 380V EM1-D655 43652

Număr anunț
DA41092361
Autoritate contractantă
Comuna Izvoru Crisului (CUI 4924020)
Furnizor / câștigător
DIODOR IMPORT EXPORT SRL (CUI RO4984901)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,34 RON
Valoare atribuită
579,34 RON
Data publicării
02.09.2026 08:56
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,34 RON

din 579,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.