Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vesela Internat Scolar -Suport farfurie 38x30 cm buc 25 Cană 27cl buc 25 Bol 15cm buc 25 Farfurie ap

Număr anunț
DA41092674
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE (CUI 4400816)
Furnizor / câștigător
IKEA ROMANIA S.A. (CUI 17547941)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.599,59 RON
Valoare atribuită
4.599,59 RON
Data publicării
02.09.2026 09:14
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.599,59 RON

din 4.599,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.