Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare instalatie sanitara si vidanjare - Centru Calinesti
- Număr anunț
- DA41087573
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Suceava (CUI 18028861)
- Furnizor / câștigător
- DISCIF SRL (CUI RO14119533)
- Cod CPV
- 45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.680 RON
- Valoare atribuită
- 3.680 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:52
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.680 RON
din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro