Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA41090245
Autoritate contractantă
TERMO PLOIESTI S.R.L. (CUI RO46877331)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.457,40 RON
Valoare finală
3.457,40 RON
Data publicării
01.09.2026 14:58
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.