Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizite AC 12000 BTU

Număr anunț
DA41092250
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Suceava (CUI 16650344)
Furnizor / câștigător
ATTIN SYSTEMS S.R.L. (CUI 44742591)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065 RON
Valoare atribuită
2.065 RON
Data publicării
02.09.2026 08:48
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065 RON

din 2.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.