Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale

Număr anunț
DA41087357
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU ZALAU (CUI 4566453)
Furnizor / câștigător
CARD INSTAL SRL (CUI RO14114609)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.887,65 RON
Valoare atribuită
18.887,65 RON
Data publicării
01.09.2026 12:41
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.887,65 RON

din 18.887,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.