Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESA DE SCHIMB NECESARA CENTRIFUGEI BIOCEN 22R, SN: 210996/10
- Număr anunț
- DA41088323
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.695 RON
- Valoare atribuită
- 2.695 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:24
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.695 RON
din 2.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro