Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii medicina muncii

Număr anunț
DA41091951
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT VIS DE COPIL (CUI 29843347)
Furnizor / câștigător
B&B ASSESS MEDICAL SRL (CUI 35135493)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.707 RON
Valoare atribuită
1.707 RON
Data publicării
02.09.2026 08:26
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.707 RON

din 1.707 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.