Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autocolante si placa de informare proiect FEADR

Număr anunț
DA41092939
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
TREND SERVICE SRL (CUI RO14656790)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,34 RON
Valoare atribuită
824,34 RON
Data publicării
02.09.2026 09:27
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,34 RON

din 824,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.