Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROU
- Număr anunț
- DA41088555
- Autoritate contractantă
- GRUP SCOLAR " SIMION MEHEDINTI" VIDRA, VRANCEA (CUI 4447177)
- Furnizor / câștigător
- DACRIS IMPEX S.R.L. (CUI RO5740077)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,03 RON
- Valoare atribuită
- 453,03 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:35
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453,03 RON
din 453,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro