Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet consumabile Husqvarna+ Servicii reparatie motounelte
- Număr anunț
- DA41092496
- Autoritate contractantă
- Comuna Cozmesti (Primaria) (CUI 16670635)
- Furnizor / câștigător
- ALCIS SRL (CUI RO1969761)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050,41 RON
- Valoare atribuită
- 2.050,41 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:04
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.050,41 RON
din 2.050,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro