Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VATA ORTOPEDICA 15CM X 3M
- Număr anunț
- DA41092894
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174 RON
- Valoare atribuită
- 174 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:25
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
174 RON
din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro