Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare mixer vertical cu chopper

Număr anunț
DA41081551
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
BIA SI COM SRL (CUI RO5412428)
Cod CPV
39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,20 RON
Valoare atribuită
136,20 RON
Data publicării
31.08.2026 16:59
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,20 RON

din 136,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.