Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate pentru Infiintare sistem de distribuție gaze studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA41091680
Autoritate contractantă
COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
Furnizor / câștigător
EURO ING SRL (CUI RO15839966)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.000 RON
Valoare atribuită
210.000 RON
Data publicării
02.09.2026 07:49
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.000 RON

din 210.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.