Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CATERING PENTRU SCOLI SEPTEMBRIE DECEMBRIE 2026

Număr anunț
DA41079361
Autoritate contractantă
COMUNA FIRDEA (CUI 4483846)
Furnizor / câștigător
TRADITIE GUST SAVOARE S.R.L. (CUI 51335167)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.356,62 RON
Valoare atribuită
95.356,62 RON
Data publicării
31.08.2026 13:58
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.356,62 RON

din 95.356,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.