Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta Categoria A - Autoturisme - 12 luni

Număr anunț
DA41090595
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Batthyany Ignac (CUI 4245127)
Furnizor / câștigător
UNIUNEA NATIONALA A TRANSPORTATORILOR RUTIERI DIN ROMANIA (CUI RO2836143)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,29 RON
Valoare atribuită
217,29 RON
Data publicării
01.09.2026 15:17
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,29 RON

din 217,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.