Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fisa asistent A3, Fisa medic A3, 2 ex,autocopiative si Fisa solicitare transport medical A4
- Număr anunț
- DA41090850
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
- Furnizor / câștigător
- IMPRIMERIA CANTEMIR SRL (CUI 34184641)
- Cod CPV
- 79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.445 RON
- Valoare atribuită
- 5.445 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 15:34
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.445 RON
din 5.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro