Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie utilaj - buldoexcavator

Număr anunț
DA41077625
Autoritate contractantă
SERVICIUL APĂ ȘI CANAL MOZACENI (CUI 44677264)
Furnizor / câștigător
GHIMI TOP SERVICE S.R.L. (CUI RO36685517)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.360 RON
Valoare atribuită
26.360 RON
Data publicării
31.08.2026 12:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.360 RON

din 26.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.