Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET TIPIZATE
- Număr anunț
- DA41093045
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- ALFA NYKYEDIT PRES SRL (CUI RO18029069)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100 RON
- Valoare atribuită
- 4.100 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:32
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.100 RON
din 4.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro