Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA41092699
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Furnizor / câștigător
SDG TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 39222649)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.375 RON
Valoare atribuită
6.375 RON
Data publicării
02.09.2026 09:15
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.375 RON

din 6.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.