Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE METROLOGICA CANTAR

Număr anunț
DA41092486
Autoritate contractantă
G.P.P. NR.2 (CUI 32345571)
Furnizor / câștigător
AMECS S.R.L. (CUI RO1763493)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,14 RON
Valoare atribuită
284,14 RON
Data publicării
02.09.2026 09:03
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,14 RON

din 284,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.