Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii deratizare si dezinsectie

Număr anunț
DA41087746
Autoritate contractantă
GRADINITA FRATII GRIMM SIBIU (CUI 4270678)
Furnizor / câștigător
ELSI COM SRL (CUI RO14858455)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,22 RON
Valoare atribuită
413,22 RON
Data publicării
01.09.2026 13:00
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,22 RON

din 413,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.