Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piatra 0/63 - SIST VERDE
- Număr anunț
- DA41094545
- Autoritate contractantă
- TERMICA DISTRIBUTIE NAVODARI SRL (CUI RO27381730)
- Furnizor / câștigător
- CGB ACTIV S.R.L. (CUI 45197248)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.500 RON
- Valoare atribuită
- 162.500 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:39
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162.500 RON
din 162.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro