Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO pe 12 luni

Număr anunț
DA41094061
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TIMIS (CUI 5049900)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.286,50 RON
Valoare atribuită
1.286,50 RON
Data publicării
02.09.2026 10:19
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.286,50 RON

din 1.286,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.