Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reprofilare si pietruire stradă - Strada nr. 1, loc. Nușfalău
- Număr anunț
- DA41090786
- Autoritate contractantă
- Comuna Nusfalau (CUI 4291921)
- Furnizor / câștigător
- MIRGHIS & MAYER SRL (CUI 13425836)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare finală
- 30.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 15:30
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.