Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii studii de teren-Lucrari de consolidare obiective afectate de inundatii in Comuna Baneasa

Număr anunț
DA41085528
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CONSILIUL LOCAL BANEASA) (CUI 4298571)
Furnizor / câștigător
URBANSCOPE GIS EXPERT S.R.L. (CUI 52364403)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
01.09.2026 11:16
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.