Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de întreținere drumuri pietruite în Comuna Lespezi

Număr anunț
DA41085018
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Furnizor / câștigător
TEHNO FOREST SRL (CUI RO14802756)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498.654,32 RON
Valoare atribuită
498.654,32 RON
Data publicării
01.09.2026 10:51
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498.654,32 RON

din 498.654,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.