Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paine alba fara gluten x 250 G / Biscuiti clasici fara gluten x 165 g
- Număr anunț
- DA41091843
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15882000-4 · Produse dietetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.185,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.185,20 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:15
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.185,20 RON
din 2.185,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro