Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere utilaje cu operator

Număr anunț
DA41090876
Autoritate contractantă
Comuna Bordesti (CUI 4297657)
Furnizor / câștigător
GRUP EXCEEL S.R.L. (CUI RO15836919)
Cod CPV
43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
01.09.2026 15:36
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.