Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mix radacionoase 2.5kg

Număr anunț
DA41085552
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
ELY COMPLEX CARM S.R.L. (CUI 27945740)
Cod CPV
15331110-1 · Radacinoase transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.750 RON
Valoare atribuită
9.750 RON
Data publicării
01.09.2026 11:17
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.750 RON

din 9.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.