Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie corpuri led Primaria Blaj

Număr anunț
DA41084463
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
TOBIMAR SRL (CUI 11319570)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.656,17 RON
Valoare atribuită
21.656,17 RON
Data publicării
01.09.2026 10:27
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.656,17 RON

din 21.656,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.