Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bransamente electrice SPAU 1-8 - comuna Corni-APA SI CANAL ETAPA II
- Număr anunț
- DA41083126
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CUI 3748503)
- Furnizor / câștigător
- BIARAL SRL (CUI RO14957270)
- Cod CPV
- 45315300-1 · Instalatii de distributie de energie electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.800 RON
- Valoare atribuită
- 21.800 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:25
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.800 RON
din 21.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro