Ofertă refuzată Cumpărare directă

Incubator probe chimice 30 l

Număr anunț
DA41080131
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BRAILA (CUI 11472262)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
33152000-0 · Incubatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.908,13 RON
Valoare finală
2.908,13 RON
Data publicării
31.08.2026 14:39
Data finalizării
02.09.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.