Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare trotuar, strada Principală, comuna Turulung

Număr anunț
DA41094683
Autoritate contractantă
Comuna Turulung (Consiliul local Turulung) (CUI 3896569)
Furnizor / câștigător
TOMI ALEX SRL (CUI RO23165725)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.061,63 RON
Valoare atribuită
130.061,63 RON
Data publicării
02.09.2026 10:44
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.061,63 RON

din 130.061,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.