Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soluţie curăţat băi 750 (DOMESTOS PIN )

Număr anunț
DA41093861
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
THEMA COMERCIAL S.R.L. (CUI RO7960346)
Cod CPV
39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,50 RON
Valoare atribuită
268,50 RON
Data publicării
02.09.2026 10:10
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,50 RON

din 268,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.