Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vaccin anticarbunos - flacon x 50 dz
- Număr anunț
- DA41093518
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- ROMVAC COMPANY SA (CUI RO482384)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.400 RON
- Valoare atribuită
- 20.400 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:54
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.400 RON
din 20.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro