Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
RECHIZITE SCOLARE
- Număr anunț
- DA41089347
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.800 RON
- Valoare atribuită
- 6.790 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 14:12
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.790 RON
din 6.800 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.