Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet verificare tehnica in utilizare cazane apa calda si verificare supape de siguranta

Număr anunț
DA41084308
Autoritate contractantă
CENTRU DE ECONOMIE MONTANA-CE-MONT (CUI 42508935)
Furnizor / câștigător
BEST FOR YOU SRL (CUI ro18267400)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
01.09.2026 10:20
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.