Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA)

Număr anunț
DA40505695
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170,42 RON
Valoare finală
1.170,42 RON
Data publicării
28.05.2026 11:51
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.