Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in achizitii-LICITATIE DESCHISA FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA41085261
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
Furnizor / câștigător
DBV PRO MANAGEMENT S.R.L. (CUI 19028371)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
01.09.2026 11:02
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.