Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aplicatie monitorizare si plata, servicii de intretinere si mentenanta a Statiilor de Reincarcare
- Număr anunț
- DA41093975
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE PAULESTI SRL (CUI RO53084231)
- Furnizor / câștigător
- AGO PROIECT ENGINEERING SRL (CUI RO33808062)
- Cod CPV
- 48219000-6 · Diverse pachete software pentru retele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.019,40 RON
- Valoare atribuită
- 24.019,40 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:15
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.019,40 RON
din 24.019,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro