Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de birotică, papetărie şi tipizate şcolare - Lotul 2

Număr anunț
DA41093701
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.121,68 RON
Valoare atribuită
3.121,68 RON
Data publicării
02.09.2026 10:03
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.121,68 RON

din 3.121,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.