Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flipchart magnetic 100 x 70 cm cu brate laterale cu rotile rotativ OPTIMA VISION

Număr anunț
DA41093668
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL REDUTA (CUI 4384141)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI RO18560868)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,75 RON
Valoare atribuită
426,75 RON
Data publicării
02.09.2026 10:01
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,75 RON

din 426,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.