Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE PRODUSE

Număr anunț
DA41093622
Autoritate contractantă
LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
Furnizor / câștigător
SANCOS SRL (CUI RO3503155)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.946,34 RON
Valoare atribuită
10.946,34 RON
Data publicării
02.09.2026 09:59
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.946,34 RON

din 10.946,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.