Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicitate microbuz PNRR

Număr anunț
DA41093241
Autoritate contractantă
COMUNA CATINA (PRIMARIA CATINA) (CUI 4426174)
Furnizor / câștigător
C & B ROMANIA SRL (CUI RO13657780)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905,16 RON
Valoare atribuită
905,16 RON
Data publicării
02.09.2026 09:41
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

905,16 RON

din 905,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.